Konto

2016 Autodesk corporate non-technical brand fabrication image series. Abstract, non-technical visualization using Autodesk(R) 3ds Max(R) software.

Muudatused Autodeski hinnakirjas alates mai 2017

Autodesk teeb alates maist hinnakirjas järgmised muudatused:

Püsilitsentside versiooniuuenduslepingute Maintenance Plan hinnad tõusevad alates 7. maist 5%. Järgnevatel aastatel on tõus 10% (2018) ja 20% (2019).

Maintenance Plan lepingut on võimalik pikendada 90 päeva enne lepingu lõppemise tähtaega. Kui versiooniuuenduslepingut ei ole soovi pikendada, jääb teil olemasolev tarkvara versioon alles. Katkeb uuenduste, toe, kodukasutuse ja varasemate versioonide kasutamise õigus. Loe Maintenance Plan tingimustest siit:

Näiteks
… kuni 4. maini saab AutoCAD aastast Basic toega Maintenance Plan-i pikendada hinnaga 725 eur+ km
… edaspidi tuleb AutoCAD aastast Basic toega Maintenance Plan-i pikendada hinnaga 760 eur+ km

NB! Alates 7. juunist 2017 pakub Autodesk soodushinnaga võimalust versiooniuuenduslepingu ehk Maintenance Plan’i vahetamiseks sama toote või tarkvarakogumiku tavatellimusele ehk Subscription lepingule. Uue Subscription lepingu soodushind saab olema paljudel juhtudel samas suurusjärgus Maintenance Plan’i hinnaga. Loe täpsemalt, millised on võimalused Maintenance Plan vahetuseks soodushinnaga tavatellimuse vastu Moving to One Model FAQ


Alates 7. maist ei paku Autodesk mitmeaastaste tellimustele enam soodushinda

Endiselt on võimalik tellida tooteid mitmeks aastaks, aga kahe- ja kolmeaastastele tellimustele ei pakuta enam soodushinda.

Näiteks
… kuni 4. maini saab AutoCAD 3-aastase Single litsentsi hinnaga 3970 eur + km.
… edaspidi tuleb AutoCAD 3-aastase Single litsentsi eest tasuda 3 x 1470 eur + km = 4410 eur + km


Autodeski Advanced Support iga tavatellimusega

Hea uudis on ka, Autodesk hakkab pakkuma enamus tavatellimustele Advanced Support tüüpi tuge sama hinnaga, mis enne oli Basic Support.

Vaata tingimusi täpsemalt Autodeski tugede võrdluslehelt.


Vana hinnakirja järgi saab tellimusi esitada kuni 4. mai 2017.

Küsi pakkumine