Konto

Kadarik Tüür Arhitektid hoiab aega kokku AEC Collection töövahenditega

Kadarik Tüür Arhitektid hoiab aega kokku AEC Collection töövahenditega

Kadarik Tüür Arhitektid

Kalaranna elamukvartali projekt

2020

Klient

Kadarik Tüür Arhitektid on suurte kogemustega kaasaegne arhitektuuribüroo, mis tegeleb nii mastaapse linnaplaneerimise, avalike- ja erahoonete ning interjööri disaini kui ka kontseptuaalsete objektide ja näitusprojektide loomisega.

Büroo pöörab suurt tähelepanu on detailidele ning funktsionaalsusele. Eesmärk on luua unikaalseid ning innovatiivseid arhitektuuri- ja disainilahendusi.

Projekt

Väljakutse

Kalaranna mitmeid hooneid sisaldava elamuprojektiga algust tehes tekkis vajadus lahenduse järele, mis võimaldaks meeskonna liikmetel oma töövahendeid kasutades valutumalt koostööd teha.

Projekti eesmärgid

Kinni oli vaja pidada paika pandud tähtaegadest, keskendudes sealjuures projekti olulistele väljakutsetele. Seega vajati hästiorganiseeritud süsteemi, mis võimaldaks edukalt koostööd teha.

Lahendus

Kasutusele võeti Autodesk Architecture, Engineering & Construction (AEC) Collection, milles olevate erinevate tarkvarade abil rakendati template faile, perekondi ning kohandati detaili tüüpe. Meeskonna liikmed said vajalikud andmed ning projektifailid kätte Autodesk Revit serveri ning tsentraalse mudeli abil.

Tulemus

Kalaranna elamukvartali projekt saadi valmis etteantud tähtajaks, sealjuures jäi projekti teostamise vältel aega keskenduda detailidele ning päeva lõpuks sai Tallinn endale uue arhitektuurse maamärgi. BIM mudeli haldus kulges sujuvalt ning projektis oli vähem vigu tänu AEC Collection tarkvarade üksteise paremale mõistmisele. Lühenes ka projekti teostamiseks kulunud aeg.

Järeldus

Kadarik Tüür Arhitektid meeskonna jaoks on koostööd tegevad töövahendid erilise väärtusega. Büroo pöörab palju tähelepanu disaini visualiseerimisele ning nende jaoks on hädavajalik, et see omakorda käiks käsikäes modelleerimisega – nii nagu näiteks Autodesk 3ds Max töötab koos Revitiga.Projektis kasutatud tooted ja teenused

Autodeski poolt pakutavad lahendused

  • 3ds Max
  • Revit
  • AutoCAD

Teenused

  • Tehniline abi
  • Tarkvaravahendite haldamine ja kasutamine
  • Optimiseerimisteenused

Võtke meiega ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.