Konto

Tarkvara allalaadimine: Virtual Agent

Kui sul ei ole Autodeski kontot või tarkvara allalaadimine sealt mingil põhjusel ei õnnestu, siis kasuta Autodesk virtuaalset agenti, kes (või õigemini mis) proovib sinu küsimustele vastuseid leida automaatselt.

Ava Virtual Agent

Lisainfo eelmiste versioonide kasutamise kohta: http://knowledge.autodesk.com/topics/account-management/software-downloads/previous-versions

1. Vali lehel parempoolses tulbas link Download Links

virtualagent_1

2. Seejärel vali sobiv tootegrupp:

virtualagent_2

3. Seejärel vali konkreetne tarkvara:

virtualagent_3

4. Nüüd saad valida viimase viie versiooni vahel ning ühtlasi kas 32bit või 64bit operatsioonisüsteemi jaoks sobiva installimeedia:

virtualagent_4

5. Vajutades konkreetse versiooni ja 32bit või 64bit lingi peal avatakse kohe allalaaditava faili salvestamise aken. Näita koht, kuhu soovid installimeediat salvestada ning vajuta Save. NB! Suuremad failid, nagu näiteks Suite’id on jagatud mitmeks failiks (Part1, Part2, …). Need tuleb kõik ükshaaval alla laadida ning installiks käivitada neist ainult esimene.

6. -Peale allalaadimist käivita installimeedia. Selle käigus pakitakse installimeedia esiteks lahti (nt kausta „C:\Autodesk“) ning install käivitatakse automaatselt.

Comments are closed.

Massive Presence Website