Konto

fusion_connect_2017

Fusion 360 + Autodeski CAM tarkvara labor

2.mail korraldab Usesoft Autodeski Fusion 360 ja CAM tarkvara tutvustava labori. Osalemine on tasuta.


PÄEVAKAVA

9.30 – 12.30    demonstreeritakse Fusion 360 tarkvara kasutajaliidest ja põhilisi töövahendeid. Tutvustatakse parameetrilise 3D CAD põhialuseid. Vaadeldakse projektidega töötamist pilvekeskkonnas, detailide modelleerimist ja nendest jooniste vormistamist ning kuidas teha mudelist kenasid pilte. Vaadeldakse ka tugevusarvutuste ja CAM mooduleid. Programmi esitletakse vastavate harjutuste varal.
Tõnis Ots, DoWisely OÜ Loe intervjuud juhendajaga
Muide, Start-up ettevõtetele, tudengitele, hobikasutajatele ning entusiastidele pakub Autodesk Fusion 360 tarkvara kasutamisvõimalust tasuta 🙂

13.30 – 14.30 räägitakse CAM toodete turu arengutest ning CAM tarkvara kasutusvõimalustest. Tutvustatakse tootmisvaldkonnale suunatud Autodeski CAM tarkvara tooteid FeatureCAM ja PowerMill. Vaata lähemalt Autodeski CAM toodete kodulehte.
Karl Kalamägi, Baltic CAM OÜ

Teamiseks! Autodesk andis 2016. aasta sügise algul teada, et tänu toodete arendamisele ja omandamisele pakub ettevõte nüüd tootmisvaldkonnale märksa täielikumat lahenduste komplekti. Uus komplekt koondab tooted, mida ajalooliselt pakkusid Autodesk, Delcam, Netfabb, Pan Computing ja Magestic Systems. Ehk edaspidi siis leiate Autodesk hinnakirjast tooteid HSMWorks, Inventor HSM, Fusion 360, FeatureCAM, PowerMill, PartMaker (ei sisaldu FeatureCAM-is), PowerShape, PowerInspect ja Netfabb. Loe Autodeski avaldust ja tule kuula laboris lähemalt.


REGISTREERUMINE LABORISSE

Kohti on piiratud koguses, seepärast oota registreerumise kinnitust e-postiga.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.