Konto

certification-open-doors-banner-no-text

Avatud uste päevad Autodeski eksamikeskustes

14.-18. novembril korraldab Autodesk koostöös oma eksamikeskusega avatud uste päevad. Autodeski tarkvara kasutajatel on võimalus soodustingimustel sooritada eksameid ja saada oskusi tõendav sertifikaat. Autodeski sertifikaat on tunnustatud üle maailma. Lisaks jääb eksami sooritanu nimi Autodeski professionaalsete tarkvara kasutajate nimekirja.

Valikus on kahte liiki eksamid – Autodesk Certified User (ACU) ja Autodesk Certified Professional (ACP).

Autodesk Certified User (ACU) eksamid on mõeldud neile, kes valdavad tarkvara, kuid ei ole tarkvaraga veel väga põhjalikult ja kaua töötanud. Läbitud peaks olema vastava tarkvara baaskoolitus ning kogemus tarkvara kasutamisel vähemalt 50 tundi. Eksam on lihtsam, sisaldades ka valikvastustega küsimusi.  Saadaval on inglise keelsed eksamid Autodesk AutoCAD/Inventor/Revit/Maya/3ds Max/Fusion 360 tarkvarale.

Vaata Autodesk Certified User eksamit

Autodesk Certified Professional (ACP) eksamid on mõeldud vilunud kasutajatele. Eksam nõuab põhjalikke teadmisi antud tarkvarast. Läbitud peaks olema kursus ja töökogemust tarkvaraga vähemalt 400 tundi. Saadaval on inglise keelsed eksamid Autodesk AutoCAD/Civil 3D/Inventor/Revit/Maya/3ds Max tarkvarale.

Vaata Autodesk Certified Professional eksamit

Eksami edukalt sooritades, saate Autodeski vastava sertifikaadi ja elektroonse märgi (badge), mille saate lisada näiteks oma CV-le või muudele dokumentdele. Autodeski sertifikaat tõestab professionaalsust oma alal.

Vaata lisaks avatud uste päevade lehekülge Certification Open Doors ja Autodeski eksamite tutvustust.

Vahva video sertifitseerimise kohta https://www.youtube.com/watch?v=TjBTPFBabPw

Eksamite 30% soodushind kehtib kuni 6. novembrini 2016.

Küsi lisa