Konto

Autodesk-Windows10

Autodeski tarkvara ja Windows 10

Seisuga 25.09.2015:

Windows 10 on väljas ning paljud kibelevad seda oma arvutisse installima. Oleme aga kuulnud mõnedelt klientidelt, et AutoCAD või muu Autodeski tarkvara ei pruugi Windows 10 peal veatult töötada. Praegused Autodeski tarkvaraversioonid (st kuni 2016) ei ole ametlikult toetatud Windows 10 peal. Seega soovitame hetkel pigem oodata ära Autodeskilt ametlikult Windows 10 toega toodete või uuenduste väljalaskmise. Ka Microsoft töötab pidevalt selles suunas, et erinevate tarkvarade install ja töö oleks probleemivaba.

Peamine probleem on .NET platvormi versioon 4.6, mida kasutab uus Windows, kuid millega Autodeski tarkvarad ei ole loodud koos töötama.

Versioon 2016

Autodesk on testinud enamuse 2016 versiooni toodetest ja kõik peaks töötama, eriti kui teha olemasolevale Windowsile (kus Autodeski tarkvara oli juba installitud) lihtsalt uuendus. Kui tegemist on uue arvutiga, kus Windows 10 ja .NET 4.6 on juba installitud ning sinna proovida Autodeski tarkvara installida, võib esineda probleeme.

Versioon 2015

Testimine on alles pooleli, kuid ingliskeelsed AutoCAD 2015 ja selle variandid peaks üldjoontes töötama. Kindlasti tuleks peale installida ka Windowsi kõige uuemad parandused.

Versioon 2014 ja vanemad

Versioon 2014 ja vanemad ei ole ja ei saa olema ametlikult toetatud Windows 10 operatsioonisüsteemi jaoks.

Loe lisainfot Autodeski lehelt