Konto

Aegunud püsilitsentsist loobumisel Autodeski tarkvara -15%

Autodesk pakub 15% soodustust tarkvara rentimisel 1 või 3 aastaks, kui loobud tarkvara aegunud püsilitsentsist. Ja püsilitsentsi saad pärast tagasi nõuda.

Kui omad sobivat aegunud püsilitsentsi (aastast 1998 – 2018), saad selle vahetada näiteks AutoCAD®, Revit®, Inventor®, 3ds Max® või mõne muu Autodeski toote tellimuse vastu 15% soodsamalt. Juhul, kui uus tarkvara ei vasta vajadustele, võid seekord oma püsilitsentsi hiljem tagasi nõuda*.

*Küsi püsilitsentsi tagastamise tingimuste kohta täpsemalt

Uus hangitav tarkvaratellimus ei pea olema sama toode kui püsilitsents, millest loobutakse. Seega võib vana püsilitsentsi asemel võtta 1 või 3 aastaks soodsamalt kasutusse täiesti uue toote või tarkvara kogumiku (Industry Collection). Vahetatava LT toote puhul tuleb ka uus soodustusega tellimus valida LT grupi toodete seast.

Näiteks
… AutoCAD R14 omanik võib litsentsist loobudes võtta 15% soodustusega 3 aastaks kasutusele uue Autodesk® AEC Industry Collection-i.
… AutoCAD LT 2009 püsilitsentsi omanik võib rentida Revit LT Suite 2019 litsentsi 15% soodsamalt.

NB! Vahetataval püsilitsentsil ei tohi olla kehtivat versiooniuuenduslepingut (maintenance plan) ja olemasolevat püsilitsentsi käesoleva pakkumisega kaasa minnes enam hiljem kasutada ei saa!

Pakkumine kehtib enamikule Autodeski tarkvaratoodetele, vaata tingimusi täpsemalt Autodeski kampaanialehelt.

Pakkumine pikendatud kuni 27. juuli 2018.

Küsi pakkumine

Massive Presence Website