Konto

BIM 360 tarkvara labor

0 + km

Labor annab ülevaate digitehnoloogia kasutamisest ehitusjuhtimisel ning tutvustab Autodesk BIM 360 tarkvaraplatvormi selle saavutamiseks.

Küsi lisa

Kategooria:

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kursuse maht

Toimumise aeg

Päevakava

Toote kirjeldus

Sihtrühm
Labor on mõeldud ehitusjuhtidele, projekteerijatele ja tellijatele.

Labori sisu
Labor annab põgusa ülevaate digitehnoloogia kasutamisest peaasjalikult ehitusjuhtimisel ning tutvustab Autodesk BIM 360 tarkvaraplatvormi selle saavutamiseks.

Laboris osaleja:
– Saab ülevaate kaasaegse ehitusjuhtimise võimalustest;
– Tutvunud Autodesk BIM 360 platvormiga;
– Saab praktilise BIM 360 Docs kasutamise kogemuse.

Vaata BIM 360 Team tutvustust Vaata BIM 360 Docs tutvustust

Laboris läbitavad teemad

Labor annab põgusa ülevaate digitehnoloogia kasutamisest ehitusjuhtimisel ning tutvustab Autodesk BIM 360 tarkvaraplatvormi selle saavutamiseks.

Laboris osaleja:
– Saab ülevaate kaasaegse ehitusjuhtimise võimalustest;
– Tutvunud Autodesk BIM 360 platvormiga;
– Saab praktilise BIM 360 Docs kasutamise kogemuse.

Hendrik Park

Laborit juhendab Hendrik Park.
Hendrik on töödanud 4 aastat üldehituse objektijuhina ning viimased rohkem kui pool aastat projekteerimise projektijuhina.
Objektijuhina töötades omandas kogemust tsiviilehitustöid nii pea- kui ka alltöövõtu korras pakkuvas ettevõttes. Tööandja suhtelisest väiksusest tingituna olid aga tegelikud töökohustused laiemad – alates eelarvestaja- ja töödejuhataja omadest kuni projektijuhi ja IT-spetsialisti omadeni välja. Olles aga alati olnud huvitatud kaasaegsest digitehnoloogiast, katsetas ja ka rakendas ka oma igapäevatöös erinevaid võimalikke tehnoloogilisi lahendusi selle lihtsustamiseks. Olgu näitena siis objektil tahvelarvuti igapäevane rakendamine aastast 2013 või ka laialdane erialaste tarkvarade kasutamine teistel platvormidel.
Projekteerimise projektijuhina ühes Eesti suurimas projekteerimisteenust pakkumist ettevõttes on aga lähemalt näinud ka selle valdkonna telgitaguseid. Juba aastaid projekteerimistöid ehitusinfomudelis (BIM) tegevas ettevõttes on omandatud laiemad teadmised projekteerimise protsessist mudelikeskkonnas. Täiendavalt on osalenud ka ettevõttesiseses tehnoloogia alases arendusprotsessis, aga ka kaasa löönud Digitaalehituse klastri tegevustes.

Haridus: Eesti Maaülikool ehituseriala

Massive Presence Website