Konto

Autodesk_move_to_one_model-017

Hea aeg minna üle rendilitsentsile

Autodesk pakub soodustust üleminekul rendilitsentsile

Kehtiva püsilitsentsi versiooniuuenduslepingu ehk Maintenance Plan omanikele pakub Autodesk võimalust minna soodsalt üle rendilitsentsile. Üleminekul tellimusele ehk rendile saab hinnaks olema uue toote praegune Maintenance Plan pikendamise hind. Soodne hind kehtib 3 aastat ning jääb oluliselt soodsamaks ka hiljem kuni uuendmist jätkatakse. Maintenance Plan hinnad järgnevatel aastatel aga kasvavad 10% (2018) ja 20% (2019). Üleminek on võimalik kehtiva versiooniuuenduslepingu lõppedes.


Ülemineku võimalused on järgmised:
Individuaalse toote Maintenance Plan >>> Individuaalse toote või Industry Collection tellimus ehk rent
Design & Creation Suite Maintenance Plan >>> Industry Collection tellimus ehk rent
LT Suite Maintenance Plan >>> LT Suite tellimus ehk rent

Näiteks
AutoCAD Maintenance Plan lepingult sel aastal AutoCAD tellimusele üleminekul on selle Advanced toega Single litsentsi hind 3-aastaks 2280 eur+ km (Mainenance Plan jätkamisel on hind 2595 eur + km ja uue AutoCAD litsentsi tellimuse hind samaks perioodiks on 4410 eur + km)

AutoCAD Maintenance Plan lepingult sel aastal AEC Collectionile tellimusele üleminekul on selle Advanced toega Single litsentsi hind 3-aastaks 3780 eur+ km (AutoCAD Mainenance Plan jätkamisel on hind 2595 eur + km ja uue AEC Collectioni litsentsi tellimuse hind samaks perioodiks on 8790 eur + km)


Loe kampaaniast täpsemalt Moving to One Model FAQ.

Rendlilitsentsile on võimalik üle minna alates 15.juuni 2017 (osade toodete puhul alates 7.juuli 2017).
2018. aasta maist alates tõuseb vahetuse hind 5% aastas.

Küsi pakkumine

Massive Presence Website